Getbig.com: American Bodybuilding, Fitness and Figure
Getbig Bodybuilding Boards => Nutrition, Products & Supplements Info => Topic started by: Painlayer69 on July 31, 2011, 07:06:32 AM
-
So has anyone else tried out MHP's pudding protein? I went through about 16 of these in 3 days lol they're awesome IMO
-
I havent but they look a little pricey
How much you paying and where you buying them?
-
It was about $19 for 6 of them so yeah they are a bit pricey but the taste is amazing especially because of the 30gms of protein that is packed into that one can. I just had to try it and then i was hooked lol then i was broke......Still was worth it. Its surely not an everyday thing because of the price.