Getbig.com: American Bodybuilding, Fitness and Figure
Getbig Main Boards => Gossip & Opinions => Topic started by: MORTALCOIL on December 05, 2012, 04:22:56 AM
-
Maybe that's a repost but this is a beauty nonetheless ("Hello, this is a collect call from....").
-
How much do you think a Pro spends on gear $$?
-
Did I just hear that correctly, ``that`s 3000 dollars worth of test a week, easy`` ..... lmao, what an idiot, ya 3000 dollars, lol
I pay 30 dollars for a bottle of test, so 3000 dollars worth of test is 100 bottles per week-- that is 14 bottles of test per day. Lol,... now 10 injections time 14 bottle= 140 cc, now 140 cc times 250mg = 35 000 mg of test per day or
250 000 mg per week, what a stupid dumbass
need to shoot up alot of test per day, he gotsya covered......
(http://turkeybaster.net/yahoo_site_admin/assets/images/TB_museum_1.0124337_std.JPG)
in gravy too
-
Did I just hear that correctly, ``that`s 3000 dollars worth of test a week, easy`` ..... lmao, what an idiot, ya 3000 dollars, lol
I pay 30 dollars for a bottle of test, so 3000 dollars worth of test is 100 bottles per week-- that is 14 bottles of test per day. Lol,... now 10 injections time 14 bottle= 140 cc, now 140 cc times 250mg = 35 000 mg of test per day or
250 000 mg per week, what a stupid dumbass
Well considering he didn't say $3000 your math doesn't apply. He said 3000 mg a week.
-
Where can I hear all the interview? The muscle missions website seems to be history.
-
Where can I hear all the interview? The muscle missions website seems to be history.
You intend to listen to 4 hours (non edited) of Craig Titus' ramblings? You're one hell of a getbigger, props.
-
need to shoot up alot of test per day, he gotsya covered......
(http://turkeybaster.net/yahoo_site_admin/assets/images/TB_museum_1.0124337_std.JPG)
in gravy too
That is asking to be a basile chop...
-
How much do you think a Pro spends on gear $$?
They pay way cheaper the these high prices, but high end prices are the following;
150 per 100Iu of gh
30 per bottle of test
50 per other injectables such as deca, eg tren, mast, primo,
60 per bottle of orals anadrol 100 X 50mg, anavar 100 x 10mg
we will ad misc like peptides and insulin later as they are really cheap.
20 iu gh per day=200
1 bottle of test =30
2 bottles of others combined =100
1 bottle of orals combined=60
misc= 100
So for well over 5000mg of juice per week, nearly 2000mg of orals per week, 20 iu of gh per day and insulin and other peptides, less then 500 dollars per week.
-
Well considering he didn't say $3000 your math doesn't apply. He said 3000 mg a week.
Bro I just woke up, lmao hahaha, man am I stupid, lol, I thought I heard dollars, thanks for the correction, now to erase that post :D
-
You intend to listen to 4 hours (non edited) of Craig Titus' ramblings? You're one hell of a getbigger, props.
I would :D
driving time , other dead time , sure I'd fill it in with listening to what he'd have to say