I used to work at GNC and used to see people come in all the time and spend over $300 on fart powders. Old ladies spending their husbands money on these stupid women's vitamins and juice packs. I just cried inside. I see these guys who are like 35 yrs old skinny fat, obese, etc, carrying these huge jugs of whey protein, pre workout, pretty much everything you can buy to the gym in their gym bags, sipping it religiously between every set. It's hilarious how these idiots think they are going to get results with this stuff. They never get any results and keep buying this stuff year after year. A vial of test is $35 and a jug of protein powder is $60. A 20 serving pre workout is $40. A sad state of delusion.